امروز : یکشنبه30 تیر 1398 | 17ذي‌القعده 1440 | 21 جولای 2019

نماد اعتماد الکترونیکیbashirاین روزها که نقل صحبت تمام مجالسمون گرمه مباحث اقتصادی از تحریم و گرانی گرفته تا نرخ روز ارز و مسکن و خودرو شده؛ پدر و مادر یک خانواده که از طبقه ضعیف جامعه و ساکن سنندج هستن تمام حرف روز و شبشون شده دعا و التماس از درگاه خدا.
اونا هر روز با استرس از خواب بیدار میشن ، با دوندگی دنبال رفع مشکل فرزندشون روز رو شب میکنن و شب هم با اشک و آه به خواب میرن.
این پدر و مادر زحمتکش و دلسوز مدتیه خبردارشدن پسر کوچکیشون تو ایران رکورددار شده! البته نه رکورددار تورنمنت های ورزشی یا مسابقات علمی! رکورددار ابتلا  به یک بیماری نادر به نام ویلسون. بیماری که در استان محل سکونتش فقط او بهش مبتلا شده و تو ایران کمتر از 2000 نفر.

پدر این خانواده که تا دیروز در وانت تلفنی و کار بروی ماشین عموش، هم و غمش درآوردن هزینه اجاره و خرج خونه بوده ولی الان برای نجات پسرش «بشیر» از مرگ، دست به دامن دهها نفر از آشنایان، دوستان و خیرین شده تا بتونه هرجور شده هزینه های بالای درمانش رو جمع کنه.
بشیرکوچلو که الان دوم دبستانه مدتهاست به این بیماری مبتلا بوده ولی باتوجه به اینکه بیماری اش نادره و درصد ابتلا به آن ۱ در پانصد هزار تولده، پزشکان دیر متوجه نوع بیماری اش شدن و متاسفانه الان 85 درصد کبدش رو از دست داده.
این بیماری جزو بیمارهای خاص نیست و هزینه درمان آن از سوی دولت حمایت نمیشه.
هزینه درمان ماهیانه 900 هزارتومانه که به علت شرایط معیشتی ضعیف این خانواده، در حال حاضر به سختی هزینه های درمان بشیر جمع آوری میشه.
به تازگی پرونده بشیر به عنوان یک مورد ویژه در موسسه خیریه هیوای ژیان فعال شده و پس از بررسی در واحد مددکاری در اولین اقدام توسط یک خیر مبلغ 500 هزارتومان به صورت موردی به او اهدا شد.
حالا باتوجه به اینکه ظرفیت حمایت نقدی این موسسه محدود به تعداد کودکان و خانواده های تحت پوشش فعلی است، برآن شدیم با شرح وضعیت بشیر، پرونده او را به صورت ویژه از طریق سایت موسسه برای جذب سریع کمک های مردمی فعال کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بیماری ویلسون اینجا کلیک کنید

پس بیائیم همین حالا با پرداخت کمک نقدی آنلاین هرچند ناچیز ، بشیر را از مرگ نجات دهیم.

 

برای کمک آنلاین به بشیر؛ اینجا کلیک کنید

 

 وضعیت پرونده: اتمام جمع آوری کمک به علت تکمیل مبلغ برآورده شده

برآورد کمک موردنیاز(برای 6 ماه دوره درمان): 54,000,000 ریال

 

 زمان باقی مانده تا اتمام جذب کمک برای این پرونده:  

زمان جمع آوری کمک برای این پرونده به پایان رسید. به یاری خدا و همراهی خیرین گرامی موفق به جذب کمک بیشتر از برآورد موردنیاز شدیم.ضمن تشکر از همراهی خیرین حامی بشیر، به اطلاع می رسد کاربران گرامی درصورت تمایل می توانند همچنان کمک نقدی خود را واریز نمایند و یا منتظر پرونده بعدی ما باشند
 


توجه: اطلاعات زیر به محض واریز آنلاین اتوماتیک به روز می شوند لطفا به محض اتمام مرحله پرداخت و بازگشت به سایت موسسه، به این صفحه مجددا مراجعه و اطلاعات پرداختی خود را مشاهده فرمائید.
اگر اطلاعات پرداختی شما به جدول اضافه نگردید به این معنی است که مبلغ شما به دلیل مشکل فنی بانک پاسارگاد یا انصراف از پرداخت؛ به حساب موسسه واریز نشده است.
لازم به ذکر است بنا به درخواست تعداد زیادی از خیرین، نام و نام خانوادگی درج نمی گردد.

تاریخ اولین کمک
1391-12-15
مبلغ کل کمک های جمع آوری شده تا این لحظه (به ریال)
112270000
تاریخ آخرین کمک
1392-1-26
مبلغ باقی مانده برآورد کمک موردنیاز تا این لحظه (به ریال)
0
تعداد کل خیرین حامی بشیر تا این لحظه (نفر)
90

تعهدنامه

1- موسسه خیریه هیوای ژیان برای حفظ کرامت انسانی مددجویان و خانواده ایشان از ذکر نام خانوادگی آنها و نیز ارائه هرگونه اطلاعات هویتی اعم از اطلاعات فردی، آدرس و تلفن به خیرین یا دیگر عزیزانی که خواهان ارائه مستقیم هرنوع حمایتی به آنها باشند، معذور است. چراکه معتقدیم ارائه مستقیم هرنوع کمک و حمایتی ضمن ایجاد مشکل و گاها انتظارات برای هم خیرین و هم مددجویان، باعث سوءمدیریت در ارائه کمک رسانی شایسته و نیز در اکثر مواقع این نوع کمک ها موقتی خواهد بود. پس از شما خیرین همیشه همراه این موسسه خواهشمندیم با اعتماد به اهداف والای این موسسه که همانا حمایت نقدی و غیرنقدی اصولی همراه با حفظ کرامت انسانی است، ما را امین کار خیر و خداپسندانه خود بدانید.

2- تمام کمک های جمع آوری شده برای هرمددجو صرفا برای وی هزینه خواهد شد ولی اگر خدای ناکرده مددجوی که پرونده وی از طریق سایت اطلاع رسانی می گردد، فوت و یا بنا به هردلیلی وضعیت فعلی وی تغییر پیدا کند، موسسه خیریه هیوای ژیان می تواند بنا به صلاح دید واحد مددکاری، کمک های جمع آوری شده را به پرونده دیگری که در فوریت یا مشابه باشد اختصاص دهد.

3- مبالغ جمع آوری شده برای هر پرونده هیچگونه حق مطالبه ای برای مددجو یا اعضای خانواده ایشان ایجاد نخواهد کرد و صرفا موسسه خیریه هیوای ژیان به عنوان امین خیرین، وظیفه مدیریت، نظارت و هزینه کرد مبلغ جمع آوری شده براساس نیاز مددجو خواهد داشت.

لازم به ذکر است گزارش نحوه ارائه خدمات نیز به صورت مستند از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

برای خیرین که مبلغی واریز کرده اند چنانچه در هنگام پرداخت، اطلاعات تماس خود (ایمیل و همراه) را وارد کرده باشند این گزارش ارسال خواهد شد.

 

برای واریز کمک های نقدی می توانید به دو صورت زیر اقدام نمائید:

1- واریز به صورت آنلاین 

خیرین گرامی؛
شما می توانید با استفاده از فرم زیر، کمک نقدی خود را به بشیر بدون مراجعه به بانک، از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب، اینترنتی پرداخت نمائید.
لطفا در گزینه "شرح" نام بشیر را درج و پس از وارد نمودن مبلغ موردنظر برروی دکمه پرداخت کلیک فرمائيد.

شرح:

مبلغ: (ريال)

2- واریز کارت به کارت و تکمیل فیش بانکی

خیرینی که تمایل دارند غیراز روش آنلاین کمک های خود را به صورت کارت به کارت و یا تکمیل فیش بانکی واریز نمایند خواهشمندیم وجه مورد نظر خود را

به شماره کارت 5022291900016427

یا شماره حساب 110100101631 بانک پاسارگاد

به نام موسسه خیریه هیوای ژیان واریز فرمایند.

این عزیزان باید سه نکته مهم را به یاد داشته باشند:

1- موسسه هیوای ژیان در اکثر بانکها حساب دارد ولی باتوجه به اینکه حساب بانک پاسارگاد برای کمک موردی مثل مورد بشیر در نظر گرفته شده است پس برای اینکه کمک شما صرفا برای وی درنظر گرفته شود حتما به این حساب واریز فرمائید.

2- برای درج اطلاعات واریزی شما در لیست کمک های دریافتی خواهشمندیم مشخصات و اطلاعات واریزی خود را از طریق فرم زیر ثبت نمائید. درصورت عدم ثبت اطلاعات مبلغ واریزی به این مورد اختصاص نخواهد یافت.

3- برخلاف روش پرداخت آنلاین، اطلاعات واریزی شما پس از ثبت در فرم زیر به جدول و مبلغ کل جمع آوری شده به طور اتوماتیک اضافه نخواهد شد و می بایست پس از تائید اطلاعات واریزی در واحد مالی موسسه، با تاخیر توسط اپراتور درج شود.48 ساعت بعداز ثبت اطلاعات، مجددا به این صفحه مراجعه و اطلاعات خود را در لیست مشاهده فرمائید.

برای ثبت اطلاعات واریزی خود اینجا کلیک کنید

 

نظرات 

 
+3 #9 مهدی 26 فروردین 1392 ساعت 11:06
حدیث از رسول (ص) :
ارحم یرحم.
معنی : رحم کنید تا به شما رحم شود.
پس ای کسانی که رحم کرده اید و رحم و مهربانی را در دل خود جایی داده اید و قلب خود را خانه مهر ومحبت کرده اید و به بیماران و نیازمندان و سایرین رحم و مهربانی می ورزید .بدانید که روزی،جایی،کسی به شما رحم خواهد کرد و مورد رحم و مهربانی قرار خواهید گرفت. از امروز تا قیامت
نقل قول
 
 
+1 #8 daryush 19 فروردین 1392 ساعت 12:17
سلام ودرود به شما دوستان عزيزوخيرخواه عزيزم لطفا شماره حساب به نام مريض كه آقا بشير ارائه بدين كه دوستاني هستند ازطريق حساب بانكي ميتونن كمك كنند حتما اينكاروبكنين خدا شفا بده باتشكر

نقل قول احمدی-مدیرسایت:
جناب آقای داریوش سلام
از ارسال نظر شما کمال تشکر را داریم.
اگر تمایل دارید غیراز روش آنلاین کمک نمایند خواهشمندیم وجه موردنظر خود را به صورت کارت به کارت به شماره کارت 5022291900016427 یا شماره حساب 110100101631 بانک پاسارگاد واریز فرمائید.
دو نکته مهم را به یاد داشته باشید:
1- باتوجه به اینکه حساب بانک پاسارگاد برای کمک موردی مثل موردبشیر در نظر گرفته شده است پس برای اینکه کمک شما صرفا برای وی درنظر گرفته شود فقط به این حساب واریز فرمائید
2- برای درج در لیست کمک های دریافتی و ثبت اطلاعات شما خواهشمندیم اطلاعات واریزی و مشخصات خود را از طریق همین فرم یا به شماره 10007772227272 پیامک فرمائید
انشااله این حرکت مردمی و خیرخواهانه مقبول درگاه حق قرار گیرد
نقل قول
 
 
+4 #7 حق شناس 18 فروردین 1392 ساعت 19:18
خسته نباشین
از صمیم قلب بابت زحماتتون تشکر می کنم
یه خواهش داشتم.راستش من ۴ روز هستش که این پرونده رو دیدم و تو این چند روز از دوست و آشنا مبالغی رو جمع کردم.یه چند نفر هستند که می تونن کمک کنن. خواستم خواهش کنم که پرونده بشیر رو تمدید کنید.
خواهششششش می کنم
نقل قول
 
 
+3 #6 معین قهرمانی 18 فروردین 1392 ساعت 19:13
مؤسسه ی هیوای ژیان یکی از متفاوت ترین مؤسسات خیریه ایه که دیدم و از نظر طراحی سایت، به نظر من بهترینه. امیدوارم در راهتون موفق باشین و به زودی علاوه بر درمان تمام بیماران عزیز، با ترویج فرهنگ پیشگیری، دیگه شاهد تلف شدن عمر هیچ انسانی نباشیم...
مدیر وب سایت وگان دانلود
نقل قول
 
 
+6 #5 ادمین گروه سنندج 12 فروردین 1392 ساعت 11:20
ما توی گروهمون مطلب بشیر رو قرار دادیم
امیدوارم بچه ها همکاری کنن
نقل قول
 
 
+7 #4 روژین 09 فروردین 1392 ساعت 01:07
سلام ؛ با آرزوی سلامتی برای بشیر کوچولو امیدوارم بتونم هر ماه هر اندازه که در توان داشته باشم کمک کنم . و از شما هم بسیار ممنونم که این پسر کوچولو رو حمایت میکنید .
نقل قول
 
 
+7 #3 ناشناس 28 اسفند 1391 ساعت 19:22
واسه من فرق نمیکنه
بشیر اهل کجاست چه دینی داره و یا اینکه زبون مادریش چی هست
فقط این مهمه که مثل منه، یه آدم
این گفته بالایی جالب بود و یه شعار عالی میتونه باشه
پس بدون بزرگ مرد
« تو تنها نیستی »
نقل قول
 
 
+8 #2 نسرین 28 اسفند 1391 ساعت 10:32
به امید روزی که همه، همه جا و در هر لحظه دست به دست هم بدیم
و دنیا اطرافمون رو هرچند کوچیک تبدیل به گلستان کنیم
بشیر کوچولو تو تنها نیستی
نقل قول
 
 
+12 #1 امیر 23 اسفند 1391 ساعت 10:42
خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
من هم درد داشتن بیمار تو خانواده رو کشیدم
واقعا سخته سخت
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

Telegram 1